KONST / Litografier / Färglitografi 16748317
nr 1674 8317
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 100/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x69 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:10:17
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström